Temiz Oda Panelleri | termotes.com

Temiz Oda Panalleri

Temiz oda panel sistemleri ilaç, medikal, gıda, elektronik üretim tesisleri yanı sıra savunma ve uzay sanayide kullanılmaktadır. Kök hücre laboratuvarları ve doku bankalarında GMP koşullarına göre temiz oda dizayn edilmekte, temiz oda panelleri kullanılmaktadır. Temiz odanın kullanım amacına göre dizayn edilen temiz oda panel sistemleri, EU GMP,FDA cGMP, ISO 14644 standartlarına uygunluğu ile temiz oda kurulumu gerçekleşmektedir.

Temiz Oda Kullanım Amacı Ve Özellikleri

Temiz odalarda kullanılan temiz oda panel ve aksesuarları kontaminasyonu engellemek için GMP ve ISO 14644 standardı şartları sağlamalıdır. Temiz oda panel sistemlerinin temelini FED 209 E standardı oluşturmaktadır. Temiz oda panelleri ile kontrollü ortamlar arası geçişler temiz oda paneli ile tasarlanmış pass-box ile sağlanmaktadır. Enerji verimliliğinin ön planda olduğu temiz oda kurulumlarında temiz oda panel sistemleri, pass-box, hijyenik havalandırma sistemleri(HVAC) için firmamızın GMP ve ISO standartlarına uygun hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Temiz oda panelleri GMP ve ISO 14644 standartlarına göre üretilmişse, parçacık(partikül) kontaminasyonu kontrolü temiz oda panel sistemleri ile önemli ölçüde sağlanabilmektedir.  

 Temiz oda panellerinin antibakteriyal aktivitesi kontrol edilmekte, yangın ve tehlikeli anlarda kullanıcılara güvenlik sağlamaktadır.

Soğuk oda ve temiz oda panellerinin kullanımı ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır. Biyoteknoloji, ilaç, medikal üretim tesislerinizin kurulumunda ileri teknoloji ile üretilen GMP uygunluğu olan temiz oda panelleri kurulumundan sizlerde yararlanmak isterseniz, firmamızı tercih ederek temiz oda panel sistemleri hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. GMP ve ISO 14644 standartlarına uygun temiz oda panelleri uzman kadrosu ile sizlerin güvenle kullanımına sunulmaktadır.

Soğuk hava ve temiz oda panellerinin kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. İleri teknolojik imkanlardan yararlanılarak gerçekleştirilen bu hizmetlerden siz de yararlanmak isterseniz, firmamızı tercih ederek çeşitli hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Temiz oda panelleri ve sistemleri ileri teknolojik özelliklere sahip olup, güvenle uzman çalışanlarımız tarafından sizlerin kullanımına sunuluyor.

İleri Teknolojik Özelliklere Sahip Temiz Oda Panelleri

Temiz odalarda hijyen kontrolü ve kontaminasyon güvenirliliği için geliştirilen temiz oda panelleri GMP, ISO 14644 standartlarına uygun üretilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Hijyen güvenliğinde duvar yüzeylerinin GMP, ISO 14644 standartlarına göre tasarlanmış temiz oda panelleri antibakteriyal özellikte küf, maya ve bakterilerin üremesine karşı temizleyici dezenfektanlara dayanıklı olması temiz oda panellerinin önemini artırmıştır.

Temiz oda panelleri formaldehit, hidrojenperoksit ve alkol bazlı dezenfektanlara dayanıklı olarak üretilmiştir. Temiz oda paneli darbelere ve korozyona dayanıklı laminat levhalar, paslanmaz çelik, aliminyum levhalar ile oluşturulmaktadır. Temiz odalar için özel üretilen hijyenik temiz oda panelleri birinci sınıf kalite ve özelliklere sahiptir. Sizde temiz oda kurulumunda temiz oda panelleri için firmamızı tercih ederek güvenle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Hizmet İçin Firmamızı Tercih Edin

Enerji tasarrufu ve yüksek performans donanımlarına sahip Temiz oda Panelleri  ihtiyacınız olan ölçülerde kullanıma sunulmaktadır. Temiz oda panelleri bakteri, küf ve mayaların oluşmasına karşı dirençli antibakteriyal özelliğe sahiptir. Hijyen ve partikül kontaminasyonu azaltan temiz oda panel sistemleri ile Avrupa GMP şartlarında temiz oda kurulum hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, firmamız ile iletişime geçerek hızlı ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Temiz oda panelleri ile kurulan temiz oda sistemlerinin kalifikasyonları tamamlanarak standartlara uygun tarafınıza teslim edilmektedir. Detaylı bilgi, temiz oda panel, pass box, temiz oda panel aksesuarları için siteye bakarak bilgi edinebilirsiniz.