Endüstriyel Soğutma Cihazları | termotes.com

Endüstriyel Soğutma Cihazları

Endüstriyel soğutma sistemler; ürünlerin doğal özelliğini bozmadan saklanmasını sağlayan, dış atmosferden ısı ve nem kazancına karşı yalıtılmış mahaller olarak tanımlanabilir. Erken bozulma riski olan ürünlerin üretiminden başlanılarak tüketimine kadar soğuk depolarda muhafazası gerekmektedir. Endüstriyel soğutma cihazları ile ürünlerin bozulması engellenir.

 

Termotes firması olarak müşterilerin ihtiyacına yönelik özellik, kapasite ve boyutlarda endüstriyel soğutma cihazlarının montajını gerçekleştirmekteyiz. Endüstriyel soğutma cihazı, belirli kriterlere göre mühendislik hesabı yapılarak seçilmesi gerekir.

 

Enerji Tasarruflu Endüstriyel Soğutma Cihazları

Enerji tasarruflu Endüstriyel Soğutma Cihazlarımızın avantajlarının başında işletmelere sağlanan büyük enerji  tasarrufu gelmektedir. Endüstriyel Soğutma Cihazlarının kullanım alanlarının başında hastaneler, klinikler , ilaç depoları, marketler, pastane, restaurant, kimya ve gıda sanayi, okullar, oteller gelmektedir.

 

Mühendislik hesapları yapılarak seçilen Endüstriyel Soğutma Cihazları, minimum ısı ve enerji kaybıyla ürünlerin uzun süre korunmasını sağlar. Soğuk oda panel uygulaması ile kullanılan Endüstriyel Soğutma Cihazları enerji maliyetlerini yüksek oranda düşürmektedir. Ayrıca Endüstriyel Soğutma Cihazlarının verimli çalışabilrmesi için soğutucu ünitelerinin yerleşim yerlerinin de doğru tespit edilmesi gerekir. Aksi halde cihazdan gereken verim alınamayacaktır.

 


Endüstriyel Soğutma Cihazları 
Endüstriyel Soğutma Cihazları