Hakkımızda

Termotes, kurulduğu 1987 yılından bugüne kadar soğuk depo, soğutma sistemleri, klima, havalandırma ve temiz oda sistemleri (clean room) konularında proje, tasarım, montaj ve taahhüt hizmetleri vermektedir.

Termotes, soğuk depo ve temiz oda konularında teknolojik yenilikleri Türkiye'nin hizmetine sunmayı kendine görev bilmiştir. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bugüne kadar yaptığı sayısız projeyi bitirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Sanayinin her alanında soğuk oda ve temiz oda, klima, havalandırma, soğutma konularında ülkemizin ihtiyacını karşılamak üzere; toplum yararına olan çevre dostu bakışımızla, mühendisliği öne çıkarmak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yetkin çalışanlarımızla müşteri bilincinin arttırılmasını sağlayacak yapıda sürekli iyileştirmeyi sağlayarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz

Klima / havalandırma / soğuk hava deposu, temiz oda (clean room) sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bilgi, tecrübe ve güvenilirliği ile sektörde marka olarak lider duruma gelmek, ülke çapında tanınan bir firma olmaktır.

Faaliyet Alanlarımız

Soğuk Depo Sistemleri

Temiz Oda Sistemleri

Mekanik Tesisat (HVAC)

Temsilciliklerimiz

RIVACOLD ( İtalya ) – Soğuk hava depoları soğutma cihazları, merkezi soğutma sistemleri

DAGARD ( Fransa ) – Modüler panel soğuk depolar, temiz oda sistemleri ve aksesuarları.