Soğuk Oda | termotes.com

Soğuk oda, modüler veya endüstriyel tip olarak tasarlanabilir.

Termotes Firması olarak Soğuk oda ihtiyaçlarınızı, size özel tasarımlarla karşılamaktayız. Soğuk odanın monte edileceği alanda yapılan keşif çalışması ile proje aşamasına geçilir. Soğuk oda projesi tamamlandıktan sonra tüm Soğuk oda talepleriniz , uzman kadromuz ve mühendislik hizmetiyle mümkün olan en kısa sürede karşılanmaktadır.

Birbirine monte edilebilen , dişi erkek geçmeli şekilde montaj yapılacak  alana götürülür. Soğuk oda panelleri kolay montaj ve demontaj özelliğine sahiptirler. Soğuk oda panelleri farklı kalınlıklarda üretilebilir. Soğuk oda panellerinin iç ve dış yüzeyinde isteğe bağlı farklı RAL renk seçenekleri mevcuttur. Ayrıca Soğuk oda panel yüzeyleri PVC veya Paslanmaz olarak da üretilebilir.

Soğuk oda kapılarının kanat kısımları iki sac arasına poliüretan enjekte edilerek panelden imal edilirler. Soğuk oda kapılarımızın kalınlıkları , Soğuk oda panel kalınlıkları gibi farklı kalınlıklarda üretilebilir. Soğuk oda kapılarında iç ve dış yüzeyinde isteğe bağlı farklı RAL renk seçenekleri mevcuttur. Ayrıca Soğuk oda kapı yüzeyleri PVC veya Paslanmaz olarak da üretilebilir. Soğuk oda kapılarımızın kasası panele geçme şeklinde imal edilebildiği gibi alüminyum veya pvc profilden de yapılabilir. istenirse de kanat detayı ile aynı panelden üretilebilmektedir.

Termotes Firması ; Soğuk oda projesinin planlanmasından , işletmeye alınıp işletilmesine ve servis hizmetlerine kadar her aşamada müşterisinin çözüm ortağı ve danışmanı olarak hareket eder.