Temiz Oda Kurulumu | termotes.com

Temiz Oda Kurulumu

Temiz oda kurulumu konusunda sektörün ihtiyaçlarını profesyonel ekibi ve 30 yılı aşkın tecrübesiyle firmamız yenilikçi ve modern hizmet içeriği ile destek sunuyor. Temiz oda kurulumu uzmanlık ve tecrübe isteyen konudur. Temiz oda panelleri ilgili mekanizmaların oluşturulması temiz odanın kirlilikten arındırılmasına yardımcı olmaktadır. Temiz oda kurulumu için geliştirmiş olduğumuz özel yöntemler ile size yardımcı oluyor ve sorunsuz kullanım sağlamanıza imkan tanıyoruz. Temiz oda araştırma ve üretim yapmak amacıyla kurulan partikül ve mikroorganizmalardan ayrılan alanlardır. Temiz oda da kontaminasyon riskinin en aza indirilmesi hedeflenir. Temiz oda kurulumunda duvarların, tavan birleşim noktalarının ve zeminin pürüzsüz olması hedeflenir. Firmamız temiz oda kurulumu yaparken kullanılan aksesuarlar antimikrobiyal özellikte olup, temiz oda kurulumlarını GMP ve ISO standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

Temiz Oda Kurulumu Hizmet İçeriği

Temiz oda kurulumu yapılacak alanın zemin ve tavan yüksekliğinin uygun yapıda olması gerekir. Temiz oda kurulumu öncesi projelendirilmesi dizayn edilmesi gerekmektedir. Temiz oda kurulumu gerekli koşullar sağlandıktan sonra başlanır. Bu konuda uzman personellerimiz tüm temiz oda kurulum çalışmalarını titizlikle gerçekleştirmektedirler. Temiz oda kurulumu sonrası validasyon çalışmaları ile sistem devreye alınmaktadır.

Temiz Oda Kurulumu Kimler Kullanabilir

Temiz oda kullanımı ilaç, medikal, gıda, elektronik üretim alanları ve araştırma laboratuvarlarında kullanımı oldukça yaygındır. Hijyen ve kontaminasyon kontrolü şartlarında üretim yapan sağlık, gıda ve elektronik sektörü içerisinde yer alan firmalar temiz oda kurulumu hizmetimizden yararlanabilirler. Temiz oda kurulumu öncesi GMP ve ISO standartlarına uygun şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Temiz oda kurulumu sonrası validasyonun yapılması gerekir.  Temiz oda kurulumu hizmetimizde hijyenik havalandırma kurulumu da önem arz etmektedir.

Temiz oda üretim aşamasının kalite olmasına olanak sağlayan etkenlerden oluşur. Temiz oda kurulumu konusunda firmamız tasarım, dizayn konusunda sektöre yardımcı olmaktadır. Temiz oda kurulumu için tasarım ve dizayn kısa sürede hazırlanarak sizlerin onayına sunmaktayız. Ayrıca temiz oda kurulum aşamasında danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Temiz oda kurulumu sonrasında uzman teknik ekibimiz ile servis ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Bulunduğunuz sektör içerisinde standartlara uygun temiz oda kurulumu isterseniz firmamızın sunduğu geniş hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Temiz oda kurulumu hizmetlerimiz garanti kapsamı içerisinde verilmekte olup uzman personellerimiz tüm sorularınızı eksiksiz yanıtlamaktadırlar. Temiz oda kurulumu sonrası yapılan validasyon çalışmalarında sistemimiz tüm testlerden başarı ile geçmektedir. Temiz oda kurulumu sırasında kullanılan malzemeler ve aksesuarlar uzun süreli kullanım avantajını sizlere sunmaktadır. Firmamız temiz oda kurulumu sonrası etkin kullanım süresi oluşturmanıza imkan verir. Temiz oda havalandırma sistemlerimiz ile temiz oda kurulumu güvenilir şekilde yapılarak sizlere teslim edilir. Bu sayede temiz oda kurulumu sonrası steril ve hijyenik ortamlar elde ederek verimlilik artırılır.